Shop all PC® picks
Discover your next favourite with PC®.
Filters

sale: $14.00, formerly: $19.00
SAVE $5.00
President's Choice
Meat Lasagna
2.27 kg, $0.62/100g

sale: $4.50, formerly: $6.00
SAVE $1.50
President's Choice
The Decadent® Milk Chocolate Chips
270 g, $1.67/100g

sale: $13.00, formerly: $14.00
SAVE $1.00
President's Choice
100% Pure Maple Syrup (Amber)
500 ml, $2.60/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.99
SAVE $1.49
President's Choice
Hummus Chickpea Dip And Spread
454 g, $1.43/100g

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
President's Choice
Orange Juice with Pulp
2.5 l, $0.26/100ml
sale: $11.00, formerly: $16.00
SAVE $5.00
PC Splendido
Cold-Extracted Extra Virgin Olive Oil
1 l, $1.10/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Pacific White Shrimp Cooked Peeled
400 g, $2.00/100g

sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
President's Choice
Lactose Free Marble Cheddar
400 g, $1.63/100g

sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
President's Choice
Extra Old White Cheddar
400 g, $1.63/100g
Out of Stock

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
President's Choice
Traditional Naan Dippers
200 g, $1.75/100g
sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
President's Choice
Broccoli Florets
340 g, $1.18/100g
Out of Stock

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
PC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
President's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
President's Choice
Butter Chicken
350 g, $1.00/100g


































































