Shop all PC® picks
Discover your next favourite with PC®.
Filters

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
President's Choice
Large & Round White Corn Tortilla Chips
340 g, $1.17/100g
sale: $5.50, formerly: $7.00
SAVE $1.50
President's Choice
Mexican-Style Street Corn Chopped Salad Kit
285 g, $1.93/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
President's Choice
White Corn Restaurant Style Tortilla Chips
320 g, $1.25/100g

sale: $14.00, formerly: $19.00
SAVE $5.00
President's Choice
Extra Cheesy, Mac & Cheese, Club Size
2 kg, $0.70/100g

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
President's Choice
Meat Lasagna
320 g, $1.09/100g
sale: $5.50, formerly: $7.00
SAVE $1.50
President's Choice
Loads Of Garlic Caesar Salad Kit
319 g, $1.72/100g
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $11.69
SAVE $1.69
PC Organics
Organic Whole Milk 3.25% M.F.
4 l, $0.25/100ml

sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
President's Choice
Gouda Cheese
400 g, $1.63/100g

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
President's Choice
Chicken Pad Thai
365 g, $0.96/100g
sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
Pineapple, Dragon Fruit & Passion Fruit Tropical Fruit Blend
500 g, $0.90/100g

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
President's Choice
Pico De Gallo Mild Salsa
300 g, $1.67/100g


































































