Shop all PC® picks
Discover your next favourite with PC®.
Filters

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Prepared in Canada
President's Choice
Bite Size Round Tortilla Chips
350 g, $1.14/100g

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
Prepared in Canada
President's Choice
Extra Cheesy Mac and Cheese
340 g, $1.03/100g
sale: $5.50, formerly: $7.00
SAVE $1.50
President's Choice
Bacon Caesar Chopped Salad Kit
326 g, $1.69/100g
sale: $10.79, formerly: $11.99
SAVE $1.20
Subscribe & Earn
PC Organics
Organic Cocoa Powder
224 g, $4.82/100g
sale: $6.74, formerly: $7.49
SAVE $0.75
Subscribe & Earn
President's Choice
Large Flake Nutritional Yeast
142 g, $4.75/100g
sale: $5.25, formerly: $6.79
SAVE $1.54
PC Organics
Organics Salted Butter Churned
250 g, $2.10/100g
Out of Stock


































































