Shop all PC® picks
Discover your next favourite with PC®.
Filters

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in Canada
President's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $10.00, formerly: $11.19
SAVE $1.19
Subscribe & Earn
PC Organics
Organic Partly Skimmed Milk 2% M.F.
4 l, $0.25/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in Canada
President's Choice
Sea Salt Purple Kernel Popcorn
220 g, $2.04/100g

sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $4.79
Prepared in Canada
President's Choice
Roasted Garlic Alfredo Pasta Sauce
410 ml, $1.17/100ml
sale: $7.65, formerly: $8.50
SAVE $0.85
Subscribe & Earn
PC Organics
All-Purpose Flour, Organic
2.5 kg, $0.31/100g

sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Prepared in Canada
President's Choice
Monterey Jack Cheese
400 g, $1.63/100g

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
Prepared in Canada
President's Choice
Low Sodium & Caffeine-Free Diet Cola
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Prepared in Canada
President's Choice
Havarti Sliced Cheese
210 g, $2.85/100g

sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Prepared in Canada
President's Choice
Lactose Free Old Yellow Cheddar Cheese
400 g, $1.63/100g


































































