Shop all PC® picks
Discover your next favourite with PC®.
Filters

sale: $2.75, formerly: $3.00
SAVE $0.25
Plus tax
Prepared in Canada
President's Choice
Dipped and Chewy Chocolate Chip Granola Bars
5x156.0 g, $0.35/100g
sale: $3.00, formerly: $5.00
SAVE $2.00
President's Choice
Cauliflower Riced Ready Veggie
500 g, $0.60/100g
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
President's Choice
Bangkok-Style Vegetable Blend
500 g, $0.60/100g

sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $4.79
Prepared in Canada
President's Choice
Alfredo Pasta Sauce
410 ml, $1.17/100ml
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Extra-Fluffy Buttermilk Pancake & Waffle Mix
905 g, $0.55/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
Prepared in Canada
President's Choice
Sea Salt Baked Pita Crackers
142 g, $2.46/100g

sale: $14.00, formerly: $15.99
SAVE $1.99
Prepared in Canada
President's Choice
Double Cream Brie Cheese
450 g, $3.11/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in Canada
President's Choice
Lactose Free Nacho Shredded Cheese Blend
320 g, $1.56/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
Prepared in Canada
President's Choice
Mini Hummus Chickpea Dip and Spread
228 g, $1.54/100g


































































