Shop all PC® picks
Discover your next favourite with PC®.
Filters

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
President's Choice
The Decadent Semi-Sweet Chocolate Chips
300 g, $1.67/100g
Low Stock

sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
President's Choice
Marble Cheddar Cheese
400 g, $1.63/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $7.49
President's Choice
Pure Strawberry Jam
500 ml, $1.50/100ml
sale: $3.50, formerly: $5.49
SAVE $1.99
Plus tax
PopCorners
Sweet & Salty Kettle Corn Style Flavoured Popped-Corn Chips 142g
142 g, $2.46/100g

$8.00
President's Choice
Fresh-Pressed Sweet Apple Cider
3 l, $0.27/100ml
1,500 PC Optimum Points

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
President's Choice
Original Lemonade
1.89 l, $0.21/100ml
sale: $3.50, formerly: $5.00
SAVE $1.50
President's Choice
Cherry Tomato and Arugula Flatbread
350 g, $1.00/100g
sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
PC Organics
Organic Chicken Broth
900 ml, $0.28/100ml
sale: $15.75, formerly: $17.00
SAVE $1.25
PC Organics
Organic Black Chia Seed
907 g, $1.74/100g

sale: $9.00, formerly: $12.00
SAVE $3.00
President's Choice
Pork Sausage Roll
500 g, $1.80/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $6.00
President's Choice
Butter Chicken Cooking Sauce
400 ml, $1.50/100ml

sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
President's Choice
Havarti Cheese
400 g, $1.63/100g
sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
Fruit, Spinach, and Chia Strained Organic Baby Food
128 ml, $1.16/100ml


































































