Shop all PC® picks
Discover your next favourite with PC®.
Filters

sale: $2.75, formerly: $3.00
SAVE $0.25
Plus tax
Prepared in Canada
President's Choice
Dipped and Chewy Caramel Granola Bars
5x172.0 g, $0.32/100g
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
President's Choice
Asian-Style Vegetable Blend
500 g, $0.60/100g

sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Prepared in Canada
President's Choice
Naturally Lactose-Free Swiss Cheese
300 g, $2.17/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in Canada
President's Choice
The Decadent Chocolate Chunk Cookie
300 g, $1.50/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
World of Flavours Pad Thai Spring Rolls
574 g, $1.39/100g
sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
President's Choice
Peaches, Strawberries, Pineapple & Mango 4-Fruit Blend
600 g, $0.83/100g

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
Prepared in Canada
President's Choice
Ginger Ale 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.50
Prepared in Canada
President's Choice
100% Pineapple Juice
1 l, $0.25/100ml
Low Stock

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.50
Prepared in Canada
President's Choice
Beef and Broccoli
350 g, $1.57/100g


































































