Shop all PC® picks
Discover your next favourite with PC®.
Filters

sale: $9.00, formerly: $11.00
SAVE $2.00
Plus tax
Prepared in Canada
President's Choice
Red Brew Dealcoholized Lager Beer
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
Prepared in Canada
President's Choice
2-Ply Dinner Napkins, 180 Sheets
1 ea, $1,000.00/100ea

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $7.49
Prepared in Canada
President's Choice
Pure Raspberry Jam
500 ml, $1.50/100ml
sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
Subscribe & Earn
PC Organics
Banana, Sweet Potato, and Blueberry Strained Organic Baby Food
128 ml, $1.16/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
Prepared in Canada
President's Choice
Roasted Red Pepper Dip
227 g, $1.54/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in Canada
President's Choice
Loads of Sour Cream & Onion Rippled Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in Canada
President's Choice
Loads Of All Dressed Rippled Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $11.50, formerly: $11.99
SAVE $0.49
Subscribe & Earn
PC Organics
Organic Extra Virgin Olive Oil
500 ml, $2.30/100ml


































































