Shop all PC® picks
Discover your next favourite with PC®.
Filters

sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
President's Choice
Extra Thick Sliced Cinnamon Bread with Raisins
675 g, $0.59/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Zipperback Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Diet Cola 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
Roasted Red Pepper Hummus
227 g, $1.54/100g
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
President's Choice
Sliced Red Beets
500 g, $0.60/100g
Out of Stock
sale: $11.00, formerly: $12.00
SAVE $1.00
President's Choice
Breaded Butterflied Shrimp
400 g, $2.75/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
President's Choice
Apple Strawberry Squeeze Fruit Snacks
4x90.0 g, $1.19/100g
Out of Stock

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Cola 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
President's Choice
The Decadent Semi-Sweet Chocolate Chunks
226 g, $2.21/100g


































































