Shop all PC® picks
Discover your next favourite with PC®.
Filters
sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Plus tax
PC Organics
Organic Salted Dry-Roasted Pumpkin Seeds
200 g, $2.25/100g

$20.00
Plus tax
President's Choice
3-Ply Hypoallergenic Facial Tissues
78 ea, $0.26/1ea
Low Stock

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
President's Choice
Lactose-Free Plain Cream Cheese
250 g, $1.80/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.79
President's Choice
Shepherd's Pie
275 g, $2.11/100g

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
Plus tax
President's Choice
Diet Cola
2 l, $0.09/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.00
President's Choice
Mango and Lime Medium Salsa
430 ml, $1.16/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
President's Choice
Gouda Sliced Cheese
210 g, $2.85/100g
sale: $6.25, formerly: $6.50
SAVE $0.25
PC Organics
Organic Kefir Plain Probiotic Fermented Milk 1% M.F.
1 l, $0.63/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.79
President's Choice
Spaghetti Bolognese
260 g, $2.23/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
Artichoke and Asiago Dip
227 g, $1.54/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Rippled Kettle Cooked Sour Cream & Chive Flavour Potato Chips
200 g, $1.75/100g
Out of Stock

sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $4.79
President's Choice
Rosée Pasta Sauce
425 ml, $1.13/100ml


































































