Shop all PC® picks
Discover your next favourite with PC®.
Filters

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
Organics Banana, Apple, Strawberry, and Avocado Strained Baby Food
128 ml, $1.16/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Loads Of Ketchup Rippled Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.50
President's Choice
Chicken Korma
350 g, $1.57/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
President's Choice
Sweet & Salty Kettle Corn
220 g, $2.04/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
President's Choice
Monterey Jack Sliced Cheese
210 g, $2.85/100g
sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
President's Choice
Bacon-Wrapped Stuffed Jalapeno Peppers
225 g, $4.00/100g

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Diet Spritz-Up Naturally Flavoured Calorie-Free Sugar-Free Lemon-Lime Soda
12x355.0 ml, $0.15/100ml
Out of Stock
sale: $3.50, formerly: $5.49
SAVE $1.99
Plus tax
PopCorners
White Cheddar Flavoured Popped-Corn Chips
142 g, $2.46/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.79
President's Choice
Original Table Syrup
750 ml, $0.64/100ml

sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
President's Choice
Tortilla and Jalapeno Cheese Sticks
345 g, $2.61/100g
sale: $6.75, formerly: $7.50
SAVE $0.75
President's Choice
Gluten Free Pancake Mix
400 g, $1.69/100g

sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.50
President's Choice
100% Mango Juice
1 l, $0.25/100ml

sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
President's Choice
Old Cheddar Cheese
400 g, $1.63/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Jalapeno Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
Apple, Green Vegetables & Avocado Strained Baby Food
128 ml, $1.16/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
President's Choice
Tre Formaggi Shredded Cheese Blend
320 g, $1.56/100g


































































