Shop all PC® picks
Discover your next favourite with PC®.
Filters
sale: $3.50, formerly: $5.00
SAVE $1.50
President's Choice
Sweet with Heat Pepperoni Flatbread
338 g, $1.04/100g

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Cranberry Ginger Ale
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $7.49
PC Blue Menu
Twice the Fruit™ Strawberry Spread
500 ml, $1.50/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
President's Choice
Apple Squeeze Fruit Snacks
4x90.0 g, $1.19/100g
sale: $11.00, formerly: $12.99
SAVE $1.99
President's Choice
Double-Smoked Peat-Smoked Sliced Scottish Atlantic Salmon
150 g, $7.33/100g
sale: $26.10, formerly: $29.00
SAVE $2.90
PC Organics
Organic Whole Raw Cashews Club Size
1.13 kg, $2.31/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Loads of Creamy Dill Pickle Flavour Rippled Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
Spinach Dip
227 g, $1.54/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Caramelized Onion and Balsamic Vinegar Flavour Kettle Cooked Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
President's Choice
Lactose Free Marble Cheddar Cheese Slices
210 g, $2.85/100g

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
Plus tax
President's Choice
Ginger Ale
2 l, $0.09/100ml
sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
President's Choice
Strawberries, Bananas & Kiwi Fruit Blend
600 g, $0.83/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
PC Blue Menu
Red Split Lentils
900 g, $0.39/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
President's Choice
Strawberry Lemonade
1.89 l, $0.21/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
President's Choice
Mac and Cheese Shredded Cheese Blend
320 g, $1.56/100g
sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
PC Organics
Organic Vegetable Broth
900 ml, $0.28/100ml

sale: $10.00, formerly: $10.49
SAVE $0.49
President's Choice
Crab and Lobster Bake and Serve Dip
360 g, $2.78/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
President's Choice
Peach Lemonade
1.89 l, $0.21/100ml
sale: about $5.75, formerly: $6.31
SAVE $0.56
PC Splendido
Parmigiano Reggiano Pod, Grated (By Weight)
$5.00/100g $22.69/1lb
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Original Extra-Fluffy Pancake And Waffle Mix
905 g, $0.55/100g
Out of Stock


































































