Shop all PC® picks
Discover your next favourite with PC®.
Filters

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in Canada
President's Choice
Honey Dijon Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
Out of Stock
sale: $5.50, formerly: $6.50
SAVE $1.00
President's Choice
Butter Puff Pastry
450 g, $1.22/100g
Out of Stock

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Prepared in Canada
President's Choice
Pomegranate Lemonade
1.89 l, $0.21/100ml
Out of Stock
sale: $9.90, formerly: $10.50
SAVE $0.60
PC Organics
Organics Bittersweet Chocolate Chips
205 g, $4.83/100g
sale: $7.65, formerly: $8.50
SAVE $0.85
Subscribe & Earn
PC Organics
Organic Halves and Pieces Raw Walnuts
200 g, $3.83/100g

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
Prepared in Canada
PC Organics
Apple, Banana & Blueberry Strained Baby Food
128 ml, $1.16/100ml


































































