Shop all PC® picks
Discover your next favourite with PC®.
Filters

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.79
PC Blue Menu
Three-Cheese Macaroni
300 g, $1.93/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
Deluxe Cheddar Macaroni and Cheese Dinner
225 g, $0.80/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
Baba Ghanouj
227 g, $1.54/100g
sale: $4.05, formerly: $4.50
SAVE $0.45
PC Organics
Organic Milled Black Chia Seeds
150 g, $2.70/100g
Out of Stock

sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.50
President's Choice
100% Orange Mango Juice
1 l, $0.25/100ml
sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
Pear, Apple, and Broccoli Strained Organic Baby Food
128 ml, $1.16/100ml

sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.50
President's Choice
Concord Grape 100% Juice Blend
1 l, $0.25/100ml
sale: $9.00, formerly: $12.00
SAVE $3.00
President's Choice
Mini Sausage Rolls, Chicken
500 g, $1.80/100g
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.29
President's Choice
100% Orange Juice Blend Boxes
8x200.0 ml, $0.33/100ml

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
Plus tax
President's Choice
Low Sodium Club Soda
2 l, $0.09/100ml
sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
Pear Strained Organic Baby Food
128 ml, $1.16/100ml

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
Organics Apple, Oats, Cinnamon, and Chia Strained Baby Food
128 ml, $1.16/100g

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.50
President's Choice
Applewood Smoked Bacon
375 g, $2.00/100g


































































