Shop all PC® picks
Discover your next favourite with PC®.
Filters

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in Canada
President's Choice
The Decadent Chocolate Chip Cookie
300 g, $1.50/100g
$20.00
Plus tax
Subscribe & Earn
President's Choice
Club Pack Unscented Baby Wipes
1200 ea, $0.02/1ea
PC Optimum Offer
sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
Pitted Dark Sweet Cherries
600 g, $0.75/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Prepared in Canada
President's Choice
Canadian Wild Blueberries
400 g, $1.13/100g
sale: $5.50, formerly: $7.00
SAVE $1.50
President's Choice
Crispy Caesar Chopped Salad Kit
298 g, $1.85/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
Prepared in Canada
President's Choice
Tzatziki Yogurt Dip
227 g, $1.54/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in Canada
President's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.99
SAVE $1.49
Prepared in Canada
President's Choice
Traditional Tzatziki Yogurt Dip
454 g, $1.43/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g
Out of Stock


































































