Shop all PC® picks
Discover your next favourite with PC®.
Filters
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.49
President's Choice
Chicken, Bacon, and Caramelized Onion Flatbread
340 g, $1.91/100g
sale: $5.50, formerly: $7.00
SAVE $1.50
President's Choice
Sesame Wonton Chopped Salad Kit
347 g, $1.59/100g
sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
Dark Sweet Cherries, Blueberries and Blackberries Power Fruit Blend
600 g, $0.75/100g
sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
Mangoes, Strawberries & Peaches Fruit Blend
600 g, $0.75/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
Dill Pickle Hummus
227 g, $1.54/100g

sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
President's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
Out of Stock
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.00
President's Choice
Sweet Potato Chunks
400 g, $1.25/100g
Out of Stock

sale: $6.50, formerly: $7.99
SAVE $1.49
President's Choice
Roasted Garlic Hummus
454 g, $1.43/100g

sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
President's Choice
Monterey Jack Cheese With Jalapeño
400 g, $1.63/100g

sale: about $10.75, formerly: $17.94
SAVE $7.19
President's Choice
Air Chilled Chicken, Whole
$6.59/1kg $2.99/1lb

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
Roasted Garlic Hummus Chickpea Dip & Spread
227 g, $1.54/100g


































































