Shop all PC® picks
Discover your next favourite with PC®.
Filters

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
Plus tax
President's Choice
Diet Spritz-Up Lemon-Lime Soda
2 l, $0.09/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
President's Choice
Caramel Popcorn
250 g, $1.80/100g
sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
Banana, Apple, and Carrot Strained Organic Baby Food
128 ml, $1.16/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
The Decadent Peanut Butter Chunk Cookies
300 g, $1.50/100g
sale: $16.20, formerly: $18.00
SAVE $1.80
PC Organics
Pure Vanilla Extract Club Size, Organic
120 ml, $13.50/100ml

sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
President's Choice
Lactose Free Old White Cheddar Cheese
400 g, $1.63/100g
sale: $6.30, formerly: $7.00
SAVE $0.70
PC Organics
Milled Flaxseed, Organic
400 g, $1.58/100g

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
Organic Pear, Spinach, & Chick Peas Pouch
128 ml, $1.16/100ml

sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
President's Choice
Cheddar Cheese with Habanero
400 g, $1.63/100g
sale: $9.45, formerly: $10.50
SAVE $1.05
President's Choice
Gluten Free All Purpose Flour
800 g, $1.18/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.79
PC Blue Menu
Chicken Parmesan Spaghetti Bake
250 g, $2.32/100g
sale: $3.50, formerly: $5.49
SAVE $1.99
Plus tax
PopCorners
Sea Salt Popped-Corn Chips 142g
142 g, $2.46/100g

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Alphonso Mango Flavoured Sparkling Soda
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
Apple, Banana & Strawberry With Yogurt Strained Baby Food
128 ml, $1.16/100ml

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
Mango, Apple, Carrot, and Peach Strained Organic Baby Food
128 ml, $1.16/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Garlic, Parmesan, & Herb Baked Pita Crackers
142 g, $2.46/100g


































































