Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $19.99, formerly: $24.99
SAVE $5.00
Plus tax
Durex
Pleasure Mix Assorted Latex Condoms Variety Pack
36 ea, $0.56/1ea
Out of Stock
sale: $10.19, formerly: $11.99
SAVE $1.80
Plus tax
Ombra
Spa Aromatic Foam Bath Lavender
500 ml, $2.04/100ml
Low Stock
sale: $14.99, formerly: $17.99
SAVE $3.00
Plus tax
A Vogel
Echinaforce Hot Hot Drink, Extra Strength
100 ml, $14.99/100ml
3,000 PC Optimum Points
Low Stock
sale: $17.99, formerly: $19.99
SAVE $2.00
Plus tax
A Vogel
Echinaforce
50 ml, $35.98/100ml
3,000 PC Optimum Points
$31.99
Plus tax
Benefibre
Prebiotic Dietary Fibre Powder, Unflavoured, Daily Fibre 125 Servings
125 ea, $0.26/1ea
5,000 PC Optimum Points
Low Stock

$23.99
Plus tax
Jamieson
Hair, Skin, Nails Advanced Caplets
45 ea, $0.53/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































