Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $12.79, formerly: $15.99
SAVE $3.20
Plus tax
K-Y
Personal Lubricant, Extra Sensitive, gel
100 ml, $12.79/100ml
Low Stock
sale: $3.09, formerly: $3.29
SAVE $0.20
Plus tax
Fisherman's Friend
Lozenges Citrus Sugar Free
22 ea, $0.14/1ea
300 PC Optimum Points
Low Stock
sale: $18.49, formerly: $19.49
SAVE $1.00
Plus tax
Deep Relief
Lidocaine by Deep Relief®
80 ml, $23.11/100ml
sale: $32.99 MIN 2
, formerly: $39.99
Plus tax
Life Brand
Fruit Nicotine Gum 2 mg 105 Chewing Gums
105 ea, $0.38/1ea
sale: $17.54, formerly: $19.49
SAVE $1.95
Plus tax
Rub A535
Arthritis Pain Relief Roll-On Lotion
88 ml, $19.93/100ml
Low Stock
sale: $9.19, formerly: $11.49
SAVE $2.30
Plus tax
Durex
Play, Intimate Lubricant, Tingling
100 ml, $9.19/100ml
Low Stock
sale: $11.99, formerly: $12.99
SAVE $1.00
Plus tax
Gaviscon
Extra Strength Flavour Blend Zesty Mint Tablet
25 ea, $0.48/1ea
Low Stock
sale: $47.69, formerly: $52.99
SAVE $5.30
Plus tax
Aerius
Desloratadine Tablets Usp, 5 Mg
70 ea, $0.68/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































