Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $17.49, formerly: $18.49
SAVE $1.00
Plus tax
Refresh
Plus Lubricant Eye Drops
0.4 ml, $4,372.50/100ml
Low Stock
sale: $32.99 MIN 2
, formerly: $39.99
Plus tax
Life Brand
Peppermint Nicotine Gum 2 mg 105 Chewing Gums
105 ea, $0.38/1ea
sale: $11.99, formerly: $14.99
SAVE $3.00
Plus tax
Durex
2-in-1 Play Massage Gel & Intimate Pleasure Lube, Guarana, 200 mL
200 ml, $6.00/100ml
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.49
Plus tax
Aleve
Pain Relief Lotion With Massaging Rollerball Applicator
72 g, $22.90/100g

sale: $32.49, formerly: $34.99
SAVE $2.50
Plus tax
Gaviscon
Heartburn Relief, Extra Strength Liquid Icy Mint
600 ml, $5.42/100ml
Low Stock
sale: $16.99, formerly: $20.99
SAVE $4.00
Plus tax
A Vogel
Chewable Tablets Cold & Flu Children 2+
90 ea, $0.19/1ea
3,000 PC Optimum Points
Low Stock
$28.99
Plus tax
Hydrasense
Ultra Eye Drops For Dry Eyes - Preservative Free Eye Gel Drops
20 ml, $144.95/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































