Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $9.19, formerly: $11.49
SAVE $2.30
Plus tax
Durex
Warming Water-Based Personal Lubricant
100 ml, $9.19/100ml
sale: $3.09, formerly: $3.29
SAVE $0.20
Plus tax
Fisherman's Friend
Lozenges Lemon Sugar Free
22 ea, $0.14/1ea
300 PC Optimum Points
Low Stock
Low Stock
$16.99
Plus tax
Hydrasense
Night Therapy Eye Drops, For Dry Eyes, Preservative Free
10 ml, $169.90/100ml
Low Stock
$14.99
Plus tax
Pedialyte
AdvancedCare Plus Electrolyte Powder Sticks, Strawberry Freeze
102 g, $14.70/100g
Low Stock
sale: $14.86, formerly: $16.99
SAVE $2.13
Plus tax
Nature's Way
Sambucus Cold and Flu Care Immune Standardized Elderberry
120 ml, $12.38/100ml
Low Stock
sale: $19.99, formerly: $24.99
SAVE $5.00
Plus tax
Durex
Performax Mutual Climax Ribbed Condoms
24 ea, $0.83/1ea
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































