Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $15.19, formerly: $18.99
SAVE $3.80
Plus tax
K-Y
Personal Lubricant Warming Jelly
148 ml, $10.26/100ml
sale: $24.74, formerly: $27.49
SAVE $2.75
Plus tax
Claritin
Liquid Capsules Allergy Medicine, Fast-Acting 24-Hour Relief
24 ea, $1.03/1ea
sale: $17.99, formerly: $19.99
SAVE $2.00
Plus tax
A Vogel
Tablets Cold & Flu Extra Strength
30 ea, $0.60/1ea
3,000 PC Optimum Points
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Durex
Sensi-Thin Extra Large Latex Condoms
12 ea, $0.87/1ea
sale: $15.49, formerly: $16.49
SAVE $1.00
Plus tax
Deep Relief
Ice Spray Advanced
120 ml, $12.91/100ml
Low Stock
sale: $10.19, formerly: $11.99
SAVE $1.80
Plus tax
Ombra
Spa Aromatic Foam Bath Eucalyptus
500 ml, $2.04/100ml

sale: $32.49, formerly: $34.99
SAVE $2.50
Plus tax
Gaviscon
Heartburn Relief, Extra Strength Liquid Fruit
600 ml, $5.42/100ml
Low Stock
sale: $11.99, formerly: $14.99
SAVE $3.00
Plus tax
Durex
2-in-1 Play Massage & Intimate Pleasure Gel, Aloe Vera, 200 mL
200 ml, $6.00/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































