Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.50, formerly: $7.99
SAVE $2.49
Chapmans
Premium Maple Walnut Ice Cream
2 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Pillsbury
Toaster Strudel Strawberry Flavour With Cream Cheese Style Filling 6 Pastries
326 g, $1.53/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Plus tax
Pepperidge Farm
Goldfish Baked Snack Crackers Mix Xtreme Cheddar + Pretzel
180 g, $2.50/100g
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $4.99
No Name
Clingstone Peach Slices in Juice from Concentrate
796 ml, $0.63/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Black Diamond
Old White Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Alderwood Farms
Pasture-Raised Eggs
12 ea, $0.67/1ea
sale: 2 FOR $7.00
, formerly: $3.99
Lotus
Cookies, Biscoff Small Biscuit 12 x 2 Pocket
186 g, $2.15/100g
Out of Stock

$5.44
Plus tax
Magnum
Classic Ice Cream Bar
3x100.0 ml, $1.81/100ml
1,000 PC Optimum Points

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.79
No Name
Old Cheddar Cheese, Light
400 g, $1.70/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Miss Vickies
All Dressed Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer

sale: $2.00 MIN 3
, formerly: $2.29
Peace Tea
Iced Tea Mango Mood Can
695 ml, $0.33/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Sea Salt Garden Stix
142 g, $2.46/100g

sale: $11.00, formerly: $13.99
SAVE $2.99
President's Choice
Smoked Wild Sockeye Salmon
150 g, $7.33/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































