Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $11.00, formerly: $13.99
SAVE $2.99
President's Choice
Smoked Wild Sockeye Salmon
150 g, $7.33/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Ristorante Thin Crust Margarita Pizza
330 g, $1.36/100g

sale: $3.00, formerly: $3.75
SAVE $0.75
Plus tax
Lay's
Hot 'n' Sweet Chilli Ridged Flavoured Potato Chips
200 g, $1.50/100g
PC Optimum Offer
sale: 2 FOR $7.00
, formerly: $3.99
Lotus
Cookies, Biscoff Caramelised Sandwich Biscuits with a Biscoff Cream Filling
150 g, $2.66/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Brisk
Zero Sugar Lemon Iced Tea
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.79
Plus tax
Leclerc
Energy Ball In A Bar Raspberry Burst
140 g, $3.42/100g
Out of Stock
sale: $3.50, formerly: $5.49
SAVE $1.99
Plus tax
PopCorners
Sea Salt Popped-Corn Chips 142g
142 g, $2.46/100g

sale: $5.50, formerly: $7.99
SAVE $2.49
Chapmans
Premium Chocolate Peanut Butter Cup Ice Cream
2 l, $0.28/100ml
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.25
Plus tax
Wrigley's
Peppermint-Cobalt Flavoured Sugar Free Chewing Gum, 35 Sticks, 1 Pack
1 ea
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $4.79
President's Choice
7-Vegetable Primavera Pasta Sauce
600 ml, $0.80/100ml
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Nature Valley
Lunch Box Soft Baked Cinnamon Bun
150 g, $2.66/100g
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































