Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Nestlé
Aero Truffle Salted Caramel, Milk Chocolate
105 g, $3.80/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
President's Choice
Fruit Punch Liquid Water Enhancer
48 ml, $8.33/100ml

sale: $5.50, formerly: $8.49
SAVE $2.99
Chapmans
Frozen Yogurt Saucy Spots Salty Caramel & Vanilla Bean
2 l, $0.28/100ml

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
Plus tax
President's Choice
Diet Tonic Water
2 l, $0.09/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Aero
Aero Chocolate Mousse Milk Chocolate Bar
105 g, $3.80/100g
sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Kelloggs
Eggo Protein Waffles Chocolate Chip Brownie
280 g, $2.50/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Philadelphia
Whipped French Onion Cream Cheese Product
227 g, $2.55/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.79
Plus tax
Crystal Light
Liquid Drink Mix, Strawberry Lemonbabe
48 ml, $9.98/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Ben & Jerry's
Cherry Garcia Ice Cream Non-GMO
473 ml, $1.48/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
President's Choice
Apple Banana Squeeze Fruit Snacks
4x90.0 g, $1.19/100g

sale: $5.50, formerly: $6.50
SAVE $1.00
Plus tax
Chapmans
Super Cone Caramel and Vanilla Ice Cream with Chocolate Centre
8x120.0 ml, $0.57/100ml
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Nature Valley
Trail Mix Chewy Grain Bar Dark Chocolate Cherry
175 g, $2.28/100g
PC Optimum Offer
sale: $7.50 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Sparkling Water Ice Pop, 12-Pack
12x355.0 ml, $0.19/100ml
Out of Stock

sale: $2.75, formerly: $3.00
SAVE $0.25
Plus tax
President's Choice
Rich & Chewy Chocolate Chip Granola Bars
5x120.0 g, $0.46/100g

sale: $6.50 MIN 2
, formerly: $8.49
Plus tax
Halo Top
Frozen Dessert, Chocolate Caramel Brownie
473 ml, $1.79/100ml

sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
Brandt
Kolbassa Sausage
250 g, $24.00/1kg $2.40/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































