Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.25, formerly: $5.99
SAVE $0.74
Plus tax
Neal Brothers Foods
Organic Original Corn Chips
276 g, $1.90/100g

sale: 2 FOR $10.00
, formerly: $5.79
Leclerc
Celebration Butter Cookies Dark Chocolate
240 g, $2.41/100g
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
General Mills
Lucky Charms Cereal Bar Treats
120 g, $3.33/100g

sale: $7.00, formerly: $9.49
SAVE $2.49
McCain
Pizza Pockets Three Cheese, 6 pack
600 g, $1.17/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
Oikos
Drinkable Greek Yogurt Caramel Macchiato 0.5% M.F.
300 ml, $1.33/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
FANTA
Soda Pineapple Fridgepack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $3.50, formerly: $5.49
SAVE $1.99
Plus tax
PopCorners
Sea Salt Popped-Corn Chips 142g
142 g, $2.46/100g

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax
Mountain Dew
Soft Drink
6x710.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer
Out of Stock

sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Plus tax
Simply
Juice Peach Bottle
1.54 l, $0.29/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Nestlé
Kitkat Cookie Dough-flavoured Tablet
99 g, $4.03/100g
sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Zero Sugar Lemonade Sparkling Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
McCain
Flavours of the World Masala Fries
650 g, $0.92/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































