Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $1.50, formerly: $2.49
SAVE $0.99
Knorr
Classic Sauce Mix Hollandaise without artificial flavours
26 g, $5.77/100g
PC Optimum Offer

sale: $8.50, formerly: $10.99
SAVE $2.49
High Liner
Fillets English Style
500 g, $1.70/100g
1,000 PC Optimum Points

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
President's Choice
Apple Squeeze Fruit Snacks
4x90.0 g, $1.19/100g
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.29
President's Choice
100% Orange Juice Blend Boxes
8x200.0 ml, $0.33/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Nestlé
Aero SCOOPS Vanilla Bean
105 g, $3.80/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Haagen Dazs
Miniatures Vanilla Almond Ice Cream Bars
4x55.0 ml, $3.18/100ml
sale: $4.99, formerly: $8.00
SAVE $3.01
Plus tax
Wonderful
Pistachios, Roasted & Salted
225 g, $2.22/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Nestlé
Aero SCOOPS Double Chocolate
105 g, $3.80/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.79
General Mills
Cheerios Lower Sugar Naturally Flavoured Honey Nut Cereal
416.7 g, $1.39/100g

sale: $3.29, formerly: $4.99
SAVE $1.70
Gay Lea
Gold Sour Cream 18%
425 ml, $0.77/100ml
sale: $5.48, formerly: $5.99
SAVE $0.51
Nong Shim
Noodles With Soup Mix Kimchi Flavour
480 g, $1.14/100g

sale: $5.00, formerly: $7.50
SAVE $2.50
Simply
Juice Orange With Calcium Orange Juice Bottle
1.36 l, $0.37/100ml
500 PC Optimum Points

sale: $10.00, formerly: $13.49
SAVE $3.49
Robin Hood
Best For Bread Homestyle White Flour 5kg
5 kg, $0.20/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Monster Energy
Energy Energy Drink Zero Sugar Ultra Vice Guava
473 ml, $0.91/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































