Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Ben & Jerry's
Ice Cream Pint Chunky Monkey Banana
473 ml, $1.48/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Wonder
100% Whole Wheat Hotdog Buns 8pk
8x60.0 g, $0.83/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Haagen Dazs
Mango Raspberry Ice Cream
450 ml, $1.55/100ml

sale: 2 FOR $7.50
, formerly: $4.00
Plus tax
Old Dutch
Ridgies Potato Chips Extra Honey Bbq Flavour
200 g, $2.00/100g
sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.79
Plus tax
Yoplait
YOP Drinkable Yogurt 1.5% M.F. Blueberry
200 ml, $0.90/100ml

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Brookside
Dark Chocolate, Pomegranate Flavour
235 g, $2.97/100g
sale: $10.00, formerly: $11.19
SAVE $1.19
PC Organics
Organic Partly Skimmed Milk 2% M.F.
4 l, $0.25/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO, Mini Golden Sandwich Cookies, Made in a Peanut-Free Facility
200 g, $2.25/100g

sale: $5.99, formerly: $8.49
SAVE $2.50
Plus tax
Popsicle
Ice Pops - Orange, Cherry, Grape
18 ea, $0.33/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































