Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
No Name
Mixed Fruit in Cherry Gel Dessert Bowls
4x123.0 g, $0.71/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $7.49
PC Blue Menu
Twice the Fruit™ Strawberry Spread
500 ml, $1.50/100ml

sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
President's Choice
Lactose Free Old White Cheddar Cheese
400 g, $1.63/100g

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
Plus tax
President's Choice
Tonic Water
2 l, $0.09/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.79
Plus tax
MiO
Hydrate Lemon Lime Electrolyte Drink Mix
48 ml, $9.98/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
President's Choice
Pink Lemonade Liquid Water Enhancer
48 ml, $8.33/100ml

sale: $5.50, formerly: $6.50
SAVE $1.00
Plus tax
Chapmans
Super Cone Twister Chocolate Centre
8x120.0 ml, $0.57/100ml
sale: $6.25, formerly: $6.50
SAVE $0.25
PC Organics
Kefir Strawberry Probiotic Fermented Milk, Organic
1000 ml, $0.63/100ml
sale: $12.00, formerly: $13.99
SAVE $1.99
Starbucks
Ground 100% Arabica Coffee Pike Place Medium Roast
340 g, $3.53/100g
2,000 PC Optimum Points

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Nestlé
Coffee Crisp Snack Size, Made In A Peanut-free Facility
88 g, $3.97/100g
Out of Stock

sale: $4.75, formerly: $6.99
SAVE $2.24
Philadelphia
Original Lactose Free Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
Plus tax
Raspberry Turnovers, 4 Pack
238 g, $2.31/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
No Name
Regular Potato Chips Club Size
750 g, $0.80/100g
Low Stock

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $7.49
President's Choice
Pure Raspberry Jam
500 ml, $1.50/100ml
sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Healthy Choice
Gourmet Steamers Chicken Fettuccini Alfredo
283 g, $1.41/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































