Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $2.75, formerly: $3.00
SAVE $0.25
Plus tax
President's Choice
Dipped and Chewy S'mores Granola Bars
5x156.0 g, $0.35/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Glaceau
Vitaminwater Zero xoxox Bottle
591 ml, $0.59/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Oreo Brown Sugar Bubble Tea Flavoured Cookies
263 g, $1.71/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.79
Plus tax
Leclerc
Go Pure Energy Ball In A Bar Wild Blueberry
140 g, $3.42/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Dare
Breton Simple Goodness Sea Salt & Olive Oil Crackers
180 g, $2.49/100g

sale: $8.00, formerly: $9.00
SAVE $1.00
Zabiha Halal
Halal Hot Dog, Supreme
900 g, $0.89/100g
sale: $3.50, formerly: $5.00
SAVE $1.50
President's Choice
Squash, Kale, and Beet Flatbread
343 g, $1.02/100g
sale: $3.00, formerly: $5.00
SAVE $2.00
President's Choice
Cauliflower Riced Ready Veggie
500 g, $0.60/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.79
Plus tax
Ferrero Rocher
Premium Chocolate Bar, 70% Cacao Dark Chocolate with Hazelnut
90 g, $5.32/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Plus tax
Maynards
SOUR PATCH KIDS BIG HEADSGummy Candy
154 g, $2.14/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































