Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Ben & Jerry's
Ice Cream Sammie with Fairtrade Ingredients
473 ml, $1.48/100ml

sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
Saputo
Mini Bocconcini Cheese
200 g, $3.00/100g
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.25
Plus tax
Wrigley's
Spearmint-Rain Flavoured Sugar Free Chewing Gum, 3 Sticks, 1 Pack
1 ea
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.50
President's Choice
Smoked Whole Responsibly Farmed Oysters In Sunflower Oil
85 g, $2.94/100g
Out of Stock
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Lay's
Oven Baked BBQ Potato Chips
177 g, $2.99/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Kraft
Sundried Tomato & Oregano Salad Dressing
425 ml, $0.82/100ml
sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
Plus tax
Kashi
Chewy Chia Whole Grain Bars Dark Chocolate, Almond & Sea Salt
175 g, $2.29/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
Pretzel Crisps Bold & Spicy Buffalo Wing
200 g, $3.00/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.29
Rougemont
No Sugar Added Low Acid Mellow Apple Juice
2 l, $0.26/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.89
Plus tax
Cadbury
DAIRY MILK Fireworks Milk Chocolate Bar
90 g, $4.32/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































