Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Snackpack
Juicy Gels Gel Snack Reduced Sugar Cherry
368 g, $0.95/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Kraft
Raspberry Vinaigrette Salad Dressing
425 ml, $0.82/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Apple Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Nature Valley
Lunchbox Granola Bars, Caramel Chocolate, Kids Snacks, 5 ct
130 g, $3.07/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Kraft
Calorie-Wise Balsamic Vinaigrette Salad Dressing
425 ml, $0.82/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Club House
Organic Garlic Powder
57 g, $6.65/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
President's Choice
Creamy Horseradish Sauce
250 ml, $1.80/100ml
sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
President's Choice
Italian-Style Seasoned Bread Crumbs
275 g, $1.09/100g

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.79
No Name
Nacho Shredded Light Cheese Blend
320 g, $2.12/100g

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Cranberry Ginger Ale
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.79
SAVE $0.29
Knorr
Oxo Bouillon for rich flavour Beef Sachets
72 g, $4.86/100g
PC Optimum Offer

sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Monsieur Gustav
Smoked Gouda
170 g, $4.12/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Loads off Jalapeño Popper Flavour Rippled Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Baked Apple Cookies
210 g, $1.43/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































