Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Quaker
Crispy Minis Brown Rice Chips, Spicy Dill Pickle
90 g, $4.99/100g

sale: $3.99, formerly: $4.99
SAVE $1.00
Kiju
Mango Orange Fruit Juice Blend
1 l, $0.40/100ml

sale: $3.00, formerly: $4.29
SAVE $1.29
Cheemo
Heritage Perogies Harvest Potatoes With Canadian Cheddar Cheese, Bacon & Green Onion
745 g, $0.40/100g

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.69
The Great Gentleman
Spicy Ginger Beer
250 ml, $0.68/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Kraft
Fat Free Italian Salad Dressing
425 ml, $0.82/100ml
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Betty Crocker
Fruit Roll-Ups™ Variety Pack Jolly Rancher Green Apple and Watermelon
141 g, $2.83/100g

sale: $1.00 MIN 3
, formerly: $1.29
President's Choice
Chili Seasoning Mix
24 g, $5.37/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Baguettes Garden Herb
120 g, $3.74/100g
sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Campbell's
Hearty Vegetable Beef Ready to Serve Soup
515 ml, $0.58/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Ultimate Garlic Parm Tortilla Chips
210 g, $2.61/100g
PC Optimum Offer
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































