Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
Charlotte's
Mini Chocolate Peanut Butter Parfait
145 g, $2.76/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.79
Plus tax
MiO
Berry Pomegranate Liquid Water Enhancer
48 ml, $9.98/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Roll'd Dill Pickle Blast Flavoured Rolled Tortilla Chips
280 g, $1.96/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lindt
EXCELLENCE 78% Cacao Dark Chocolate Bar
100 g, $5.99/100g

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Nestlé
Turtles Minis Classic Recipe
142 g, $4.92/100g

sale: $9.00, formerly: $12.00
SAVE $3.00
President's Choice
Pork Sausage Roll
500 g, $1.80/100g

sale: $3.50, formerly: $3.79
SAVE $0.29
Knorr
Oxo Bouillon for rich flavour Chicken Sachets
72 g, $4.86/100g
PC Optimum Offer

sale: $8.00, formerly: $8.75
SAVE $0.75
Natrel
Natrel Plus 1% Lactose Free Vanilla Enriched Milk
2 l, $0.40/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
President's Choice
Apple Strawberry Squeeze Fruit Snacks
4x90.0 g, $1.19/100g
Out of Stock

sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Oikos
Greek Yogurt, Strawberry-Raspberry, Fruit on the Bottom, 2% M.F.
4x100.0 g, $1.20/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Pepperidge Farm
Goldfish Crisps Baked Snack Crackers Barbecue Flavour
177 g, $2.54/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Pokemon Cocoa Snack packs, Made in a Peanut-Free Facility
150 g, $2.99/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Quaker
Crispy Minis Brown Rice Chips, Cheddar Jalapeño
90 g, $4.99/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
Oikos
Pro, High Protein Drinkable Yogurt, Espresso
300 ml, $1.33/100ml
sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Plus tax
PC Organics
Organic Salted Dry-Roasted Pumpkin Seeds
200 g, $2.25/100g
sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Campbell's
Garden Vegetable Minestrone Ready to Serve Soup
515 ml, $0.58/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































