Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $7.00, formerly: $8.79
SAVE $1.79
Tre Stelle
Lactose Free Feta Cheese
200 g, $3.50/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.99
General Mills
Oatmeal Crisp Breakfast Cereal, Maple Nut, High Fibre and Whole Grains
423 g, $1.42/100g
sale: $1.79, formerly: $2.99
SAVE $1.20
The Keg
Gravy Mix Brown With The Keg Steak Spice
24 g, $7.46/100g

sale: $5.50, formerly: $6.50
SAVE $1.00
Plus tax
Chapmans
Super Frosty Light Ice Cream Bar
18x75.0 ml, $0.41/100ml
sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Zero Sugar Ginger Ale 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Whole Grain Brown Rice Side Dish
250 g, $1.52/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
PC Blue Menu
Red Chili Beans
900 g, $0.39/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.79
Plus tax
Leclerc
Energy Ball In A Bar Roasted Banana
140 g, $3.42/100g

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
St Hubert
Hot Chicken Sauce, Reduced Salt
398 ml, $0.63/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































