Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.50
Plus tax
Quaker
Chewy Low Sugar Double Cocoa Granola Bars, 5ct.
120 g, $3.75/100g
sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Healthy Choice
Gourmet Steamers Grilled Chicken Marinara
283 g, $1.41/100g
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Plus tax
Werther's Original
Chewy Caramels
128 g, $2.34/100g
Out of Stock
sale: $6.50 MIN 2
, formerly: $7.50
Crave
Soy Garlic Noodles with Beef Crumble Noodle Bowl
340 g, $2.21/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Haagen Dazs
Vanilla Milk Ice Cream Bars
3x88.0 ml, $2.65/100ml
sale: $9.99, formerly: $11.49
SAVE $1.50
Plus tax
Guinness
0 Non-Alcoholic Draught Beer
4x440.0 ml, $0.57/100ml

sale: $5.50, formerly: $8.49
SAVE $2.99
Chapmans
Frozen Yogurt Cookies & Cream
2 l, $0.28/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
Pillers
German Salami (Thin Sliced)
$35.00/1kg $15.88/1lb
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.75
Plus tax
Core Power
Protein Shake Strawberry Banana Protein Shake Bottle
414 ml, $1.15/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Haribo
Happy-Cola Gummy Candies Share Size
175 g, $2.28/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
President's Choice
Lactose Free Old Cheddar Cheese Slices
210 g, $2.85/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































