Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Garlic, Parmesan, & Herb Baked Pita Crackers
142 g, $2.46/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Monster Energy
Ultra Fiesta
473 ml, $0.91/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.79
SAVE $1.50
Five Alive
Juice Berry Citrus Cartons
8x200.0 ml, $0.21/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Diet Spritz-Up Naturally Flavoured Calorie-Free Sugar-Free Lemon-Lime Soda
12x355.0 ml, $0.15/100ml
Out of Stock

sale: $7.00, formerly: $8.00
SAVE $1.00
Maple Lodge Farms LT
Ultimate Chicken Wiener, Spicy
900 g, $0.78/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
PC Blue Menu
8-Vegetable Cocktail
1.89 l, $0.21/100ml
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.79
Plus tax
Ferrero Rocher
Premium Chocolate Bar, Milk Chocolate with Hazelnut
90 g, $5.32/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.79
Plus tax
MiO
Energy Wild Strawberry Drink Mix Powder
31 g, $15.45/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
McCain
Flavours of the World Chili Garlic Potato Bites
550 g, $1.09/100g

sale: 2 FOR $10.00
, formerly: $5.79
Leclerc
Celebration Butter Cookies Raspberry Truffle
240 g, $2.41/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































