Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Swiss Chalet
SwissChalet Sauce Dipping
284 ml, $0.88/100ml

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Swiss Chalet
SwissChalet Sauce Hot Chicken Sandwich Homestyle Gravy
284 ml, $0.88/100ml
sale: $8.50, formerly: $8.99
SAVE $0.49
Plus tax
Gimme Organic
Go Snack Roasted Seaweed, Sea Salt
30 g, $28.33/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.79
PC Blue Menu
Three-Cheese Macaroni
300 g, $1.93/100g
sale: 2 FOR $10.00
, formerly: $5.79
Leclerc
Celebration Butter Cookies Strawberry & Creme Truffle
240 g, $2.41/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
POKEMON HONEY SNAK PAK, peanut free so they’re the perfect snack for the school lunchbox
150 g, $2.99/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Monster Energy
Ultra Rosa
473 ml, $0.91/100ml
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Veggies + Fruits Strawberry & Yogurt Cookies
168 g, $1.79/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Plus tax
Canada Dry
Diet Ginger Ale Mini Can
6x222.0 ml, $0.43/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































