Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.25
Plus tax
Wrigley's
Refreshers, Strawberry Flavoured Sugar Free Chewing Gum
1 ea, $5.25/1ea
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Dr Pepper
Zero Sugar Soda
6x222.0 ml, $0.41/100ml
PC Optimum Offer

sale: $5.50, formerly: $6.49
SAVE $0.99
Fleischmanns
Bread Machine Yeast
113 g, $4.87/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.00, formerly: $3.33
SAVE $0.33
Kelloggs
Pop-Tarts Pastries Frosted Churro Flavour
384 g, $0.78/100g

sale: $5.00, formerly: $7.49
SAVE $2.49
Black Diamond
Lactose Free Marble Cheese Sticks
189 g, $2.65/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Active Blueberry Muffin
175 g, $1.71/100g
Out of Stock

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $2.00
Plus tax
Nestlé
Big Turk Turkish Delight Candy Bar
60 g, $3.33/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Minis Oatmeal Chocolate Chip Cookies
186 g, $1.61/100g
Low Stock
sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
President's Choice
Bacon-Wrapped Stuffed Jalapeno Peppers
225 g, $4.00/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Haagen Dazs
Salted Caramel Ice Cream Bars
3x88.0 ml, $2.65/100ml
Out of Stock
sale: $8.91, formerly: $10.49
SAVE $1.58
Bobs Red Mill
Chia Seeds Premium Whole Organic
340 g, $2.62/100g
PC Optimum Offer
$5.99
Crave
Spicy Korean Style Pork Macaroni & Cheese Frozen Meal
300 g, $2.00/100g
1,500 PC Optimum Points
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































