Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.49
Pillsbury
Grands Chocolate Chunk & Chip Cookie Dough
454 g, $1.21/100g
sale: $3.28, formerly: $3.49
SAVE $0.21
Plus tax
Jack n' Jill
Cheese Flavored Potato Crisps Party Pack
212 g, $1.55/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO Cinnamon Bun Sandwich Cookies, Packable, snackable, and forever dunkable
261 g, $1.72/100g
sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Healthy Choice
Gourmet Steamers Sweet Sesame Chicken
292 g, $1.37/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.79
Plus tax
Leclerc
Energy Ball In A Bar Hint Of Caramel
140 g, $3.42/100g
Low Stock

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.00
VH
Butter Chicken Simmering Sauce
341 ml, $1.47/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Haagen Dazs
Vanilla Dark Ice Cream Bars
3x88.0 ml, $2.65/100ml
sale: $1.49, formerly: $1.99
SAVE $0.50
Grace
Chicken Vienna Sausages In Chicken Broth
130 g, $1.15/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.49
Old El Paso
Bold & Soft with Nacho Cheese Flavoured Taco Shells Dinner Kit
357 g, $1.82/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Philadelphia
Blueberry Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Plus tax
Larabar
Fruit & Nut Energy Bar, Peanut Butter Chocolate Chip
45 g, $5.53/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Celsius
Peach Vibe Energy Drink
355 ml, $1.26/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































