Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Kelloggs
Vector Cereal Maple Crunch
306 g, $1.89/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Canada Dry
Tonic Water
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $2.50, formerly: $3.49
SAVE $0.99
Plus tax
CLIF
BUILDERS Protein Bars Chocolate Peanut Butter Flavour
68 g, $3.68/100g

sale: $5.00, formerly: $7.99
SAVE $2.99
Simply
Orange Juice with Pulp
1.36 l, $0.37/100ml
500 PC Optimum Points
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Pillsbury
Toaster Strudel Apple Pastries , 6 Pastries
326 g, $1.53/100g

sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Nature Valley
Lunchbox Granola Bars, Mixed Berry, Kids Snacks, 5 ct
130 g, $3.07/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Cheetos
Cheddar Flavour Seasoned Popcorn
180 g, $3.05/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Aero
Truffle Brownie Bar
105 g, $3.80/100g
sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Zero Sugar Cola 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.79
President's Choice
Syrup, Butter Flavoured
750 ml, $0.64/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































