Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: about $35.41, formerly: $36.50
SAVE $1.09
Beef Bottom Blade Pot Roast, Boneless
$35.27/1kg $16.00/1lb

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Liberte
Greek Yogurt Extra Creamy, Cappuccino
650 g, $1.19/100g
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Arancia and Fico d'India Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $403.54/100ml
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Betty Crocker
Fruit Roll Up Snack Berry Variety
141 g, $2.83/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Mini Pita Crackers, Sea Salt
142 g, $2.46/100g

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Diet Tonic Water
12x355.0 ml, $0.15/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Light Lemon, Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Nestlé
Aero Scoops Choco Strawberry
105 g, $3.80/100g
$5.99
Crave
All Day Breakfast Steak 'N Eggs with Roasted Potatoes
255 g, $2.35/100g
1,500 PC Optimum Points
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Bibigo
Mini Wontons Korean Style Fully Cooked Vegetable And Chicken
680 g, $1.18/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































