Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.00
President's Choice
English-Style Gingersnap Cookies
350 g, $1.43/100g
$5.99
Crave
Smoky Jerk Chicken on Rice with Pineapple Frozen Meal
300 g, $2.00/100g
1,500 PC Optimum Points
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $4.79
President's Choice
Spinach and Cheese Pasta Sauce
600 ml, $0.80/100ml
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lindt
SWISS CLASSIC Hazelnut Milk Chocolate Bar
100 g, $5.99/100g
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $4.79
President's Choice
Roasted Red Pepper Pasta Sauce
600 ml, $0.80/100ml

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Nestlé
Coffee Crisp Liquid Coffee Enhancer
828 ml, $0.84/100ml
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Christie
CRISPERS, Chili Lime Crackers, Salty Snacks, Baked In Canada
145 g, $3.10/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
President's Choice
8-Vegetable Cocktail
1.89 l, $0.21/100ml
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Reese's
Miniatures Peanut Butter Cups Candy
185 g, $3.78/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































