Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $1.79, formerly: $2.99
SAVE $1.20
Swiss Chalet
Dipping Sauce Mix
36 g, $4.97/100g

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.99
Pillsbury
Pizza Pops Deluxe, 8 ct
760 g, $1.18/100g
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Nature Valley
Crunchy Granola Bars, Maple Brown Sugar, 42 g, 5 ct, 10 bars
210 g, $1.90/100g
PC Optimum Offer
sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Healthy Choice
Simply Steamers Grilled Chicken & Broccoli Alfredo
259 g, $1.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
PC Blue Menu
Yellow Split Peas
900 g, $0.39/100g

sale: $6.00, formerly: $7.00
SAVE $1.00
President's Choice
Mayonnaise
750 ml, $0.80/100ml

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Dr Oetker
Shirriff Lemon Pie Filling & Dessert Mix
164 g, $1.82/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
Spicy Hummus
227 g, $1.54/100g
sale: $4.50, formerly: $5.99
SAVE $1.49
Tenderflake
Deep Dish Pie Shells, All Vegetable Shortening
340 g, $1.32/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Long Grain & Wild Rice Fine Herbs
250 g, $1.52/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































