Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
World of Flavours Beef Taco Flavour Rippled Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $5.00, formerly: $7.99
SAVE $2.99
Boursin
Basilic & Chives Spreadable Cheese
150 g, $3.33/100g
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Nature Valley
Lunch Box Soft Baked Chocolate Chip with Chocolatey Drizzle
150 g, $2.66/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.50, formerly: $8.49
SAVE $2.99
Chapmans
Frozen Yogurt Cappuccino
2 l, $0.28/100ml
sale: $2.50, formerly: $3.99
SAVE $1.49
Plus tax
Red Bull
Energy Drink, White Peach, Sugarfree
250 ml, $1.00/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Nestlé
AERO Scoops Maple
105 g, $3.80/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.79
Plus tax
MiO
Hydrate Lemon Lime Electrolyte Drink Mix
45 g, $10.64/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Haagen Dazs
Chocolate Hazelnut Ice Cream
450 ml, $1.55/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lindt
EXCELLENCE Madagascar 70% Cacao Dark Chocolate Bar
100 g, $5.99/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Tostitos
Hearty Dippers Tortilla Chips
250 g, $2.20/100g
PC Optimum Offer
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Cheetos
Puffs Cheesy Bacon Cheese Flavoured Snacks
250 g, $2.20/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Ritz Bacon Dippers, Smoky Bacon Flavoured Crackers
180 g, $2.49/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































