Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.79
Plus tax
Leclerc
Go Pure Soft Baked Oatmeal Bars, Carrot Cake 5 Bars
175 g, $2.74/100g
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
No Name
Clingstone Peach Slices in Juice from Concentrate
398 ml, $0.75/100ml

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.29
Club House
Sloppy Joe Seasoning
37 g, $6.19/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Philadelphia
Whipped Mixed Berry Cream Cheese Product
227 g, $2.55/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $7.49
Plus tax
Nestlé
Kitkat Chunky Chocolate Wafer Bar, Multipack
196 g, $3.82/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
World of Flavours Pad Thai Spring Rolls
574 g, $1.39/100g
sale: $7.00, formerly: $9.49
SAVE $2.49
Lactantia
Lactose Free Butter Salted
454 g, $1.54/100g
500 PC Optimum Points
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Fudgee-O Double Stuf Creme Filled Sandwich Cookies
303 g, $1.48/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
President's Choice
Mac and Cheese Shredded Cheese Blend
320 g, $1.56/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Monster Energy
Ultra Sunrise
473 ml, $0.91/100ml
sale: $3.50, formerly: $5.50
SAVE $2.00
President's Choice
Garlic and Cheese Trio Focaccia
456 g, $0.77/100g
sale: $8.00, formerly: $9.99
SAVE $1.99
RED BARON
Fully Loaded Meat Lover's Hand Tossed Crust Frozen Pizza
805 g, $0.99/100g
sale: $3.50, formerly: $3.75
SAVE $0.25
Plus tax
Snyders
Pretzel Pieces, Honey Mustard & Onion
240 g, $1.46/100g

sale: $4.00, formerly: $5.00
SAVE $1.00
Plus tax
Smartfood
Jalapeño & Cheddar Popcorn
180 g, $2.22/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
Bruschetta Topping With Roasted Vegetables
227 g, $1.54/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































