Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.79
President's Choice
Spaghetti Bolognese
260 g, $2.23/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Quaker
Crispy Minis Korean BBQ Flavour Brown Rice Cakes
90 g, $4.99/100g
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Coca-Cola
Cola Diet Cherry Soda Pop Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $9.99
Nescafe
Rich Colombian Instant Coffee, Add Hot Water
100 g, $9.99/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Peek Freans
Pirate Oatmeal Peanut Butter Cookies
300 g, $2.00/100g
sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
Post
Honey Bunches Of Oat Honey Roasted Cereal
340 g, $0.88/100g
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Betty Crocker
Paw Patrol Special Edition Fruit Flavoured Snacks
226 g, $1.77/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Maple Leaf
Flakes of Ham, Less Salt by Maple Leaf
156 g, $2.75/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Country Harvest
Pumpkin Spice Sliced Loaf, Made with Real Pumpkin Seeds
600 g, $0.72/100g
sale: $8.49, formerly: $9.49
SAVE $1.00
Bobs Red Mill
Rolled Oats
907 g, $0.94/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Haagen Dazs
Pralines & Cream
450 ml, $1.55/100ml
sale: 2 FOR $7.50
, formerly: $4.00
Plus tax
Old Dutch
Potato Chips Sour Cream & Green Onion Flavoured
220 g, $1.82/100g

sale: $3.29, formerly: $4.79
SAVE $1.50
Minute Maid
Berry Punch Cartons
10x200.0 ml, $0.16/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.79
Plus tax
Leclerc
Go Pure Soft Baked Oatmeal Bars, Carrot Cake 5 Bars
175 g, $2.74/100g
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
No Name
Clingstone Peach Slices in Juice from Concentrate
398 ml, $0.75/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































