Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.50, formerly: $5.00
SAVE $1.50
President's Choice
Chicken Arrabbiata Flatbread
344 g, $1.02/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Plus tax
Fruite
Raspberry Lemonade
2 l, $0.19/100ml

$2.00
Club House
Gravy Mix for Chicken, 30% Less Salt
25 g, $8.00/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Nestlé
Kitkat Tablet, KITKAT Wafers & Hazelnut Filling
99 g, $4.03/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Haribo
Tangfastics Gummy Candies Share Size
175 g, $2.28/100g

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Montellier
Lime Natural Spring Water
10x355.0 ml, $0.23/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.79
General Mills
Apple Cinnamon Cheerios Breakfast Cereal, Whole Grains
420 g, $1.38/100g
sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $3.00
Plus tax
Wrigley's
Strawberry-Flood Flavoured Sugar Free Chewing Gum, 1 Sticks, 1 Pack
15 ea, $0.20/1ea

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Long Grain & Wild Rice Mushroom Flavour
250 g, $1.52/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.79
President's Choice
Spaghetti Bolognese
260 g, $2.23/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































