Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
President's Choice
The Decadent Semi-Sweet Chocolate Chunks
226 g, $2.21/100g

sale: $7.00, formerly: $9.49
SAVE $2.49
Becel
Buttery Taste Margarine
637 g, $1.10/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Kraft
Peppercorn Ranch Salad Dressing
425 ml, $0.82/100ml
sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Campbell's
Herbed Chicken with Rice Ready to Serve Soup
515 ml, $0.58/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.50
Plus tax
Quaker
Chewy Granola Bars - Caramel & Chocolate Flavour
120 g, $3.75/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
World of Flavours Korean Barbecue Flavour Rippled Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Broccoli & Cheddar Rice
240 g, $1.58/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Nestlé
Aero Tiramisu Milk Chocolate Bar
105 g, $3.80/100g

sale: $5.50, formerly: $6.50
SAVE $1.00
Plus tax
Chapmans
Li'L Ice Cream Sammich Vanilla
20x60.0 ml, $0.46/100ml
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Nature Valley
Sweet and Salty Pretzel Nut Granola Bars, 5 Bars
170 g, $2.35/100g
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































