Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.94, formerly: $6.99
SAVE $1.05
Bobs Red Mill
Nutritional Yeast Large Flake
142 g, $4.18/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Fried Rice Side Dish
250 g, $1.52/100g

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Montellier
Lemon Natural Spring Water
10x355.0 ml, $0.23/100ml
PC Optimum Offer

sale: $1.50, formerly: $2.79
SAVE $1.29
Plus tax
Milk 2 Go
Chocolate Protein Shake
325 ml, $0.46/100ml
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Nature Valley
Granola Bars Sweet & Salty Roasted Mixed Nut
175 g, $2.28/100g
PC Optimum Offer
sale: $5.50, formerly: $5.99
SAVE $0.49
Vita Coco
100% Pure Coconut Water
1 l, $0.55/100ml

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.79
Olivieri
Basil Pesto and Italian Mozzarella Skillet Gnocchi
280 g, $2.43/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































